Ukioklubas Naujienos Žemės ūkio naujienos Valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų vykdymas internete

Visi straipsniai

Gairės

ES parama 2007-2013, purkštuvai, gyvūnų ženklinimas, sodas, veislės, ėriukai, grūdų supirkėjas, valstybės parama, nekilnojamas turta, Vereinigte Hagel, kiaulių skerdimas, Lietuvos kaimo turizmo asociacija, nacionalinės tiesioginės išmokos, gydytojai, kamuolinis žaibas, karštis, valgiai, mėsinė gyvulininkystė, sandėliai, Algirdas Šemeta, žemės nuomos mokesčiai, sodo genėjimas, žemės grąžinimas, parama verslo kūrimui ir plėtrai 2011, darbų sauga.
daugiau

Valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų vykdymas internete

Gairės: valstybinė žemė, miško sklypas, žemės sklypas, aukcionas.
2015-02-11

Informuojame, kad valstybės įmonė Valstybės žemės fondas teisės aktų nustatyta tvarka sėkmingai organizuoja ir vykdo valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus. Modernizavus valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo ir vykdymo tvarką bei įdiegus naują elektroninę aukcionų sistemą, pasikeitė aukcionų organizavimo ir vykdymo tvarka – aukcionų skelbimas, dokumentų pateikimas, nuomos ir pardavimo aukcionai dabar vyksta tik elektroninėje erdvėje (interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt).

Valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų vykdymas internete
Ukioklubas.lt nuotr.

Pradėjus aukcionus vykdyti elektroninėje erdvėje, valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų vykdymas tapo viešesnis, skaidresnis ir taupantis visų aukcionų dalyvių laiką, kadangi aukcionų dalyviams nebereikia niekur vykti – viskas vyksta internetu elektroninėje erdvėje. Aukciono dalyviai vienu metu, neišvykdami iš savo gyvenamosios ar darbo vietos, gali iš karto dalyvauti keliuose tuo pačiu metu vykstančiuose valstybinės žemės bei miško pardavimo ar nuomos aukcionuose. Sistema yra aiški ir paprasta vartotojui, o į iškilusius klausimus visuomet pasirengęs atsakyti aukciono administratorius.

Kviečiame visus susidomėjusius valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimu ir nuoma užsiregistruoti interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir aktyviai dalyvauti valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimo bei nuomos aukcionuose.

 

 

Dalintis:

Komentarai (0)

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite