Ukioklubas Naujienos Augalininkystė

Visi straipsniai

Gairės

kvietimas teikti paraiškas 2012, taršos leidimai, žiemkentiškumas, viešieji pirkimai, žvejai, žirgininkystė, miško tvarkymas, karpiai, Labūnavos ŽŪB, žemės ūkio produktų supirkimas, BŽŪPpriemonės, mokslininkai, vietos veiklos grupė, sąskrydis, pieno gamybos ūkiai, žvėreliai, pieno supirkėjai, Rusijas, projektai, ekologina, skaičiuoklės, burokėliai, Starkevičius, žemės ūkio paskolų garantijų fondas, maras.
daugiau

Augalininkystė

Tręšimo rekomendacijos rapsų augintojams

Tręšimo rekomendacijos rapsų augintojams

Įsibėgėja žieminių rapsų sėja. Žemdirbiai domisi, kaip pagerinti žieminių rapsų auginimą, o ypač tręšimą pagal visus augalo ypatumus, todėl prašo „Arvi fertis“ rekomendacijų. Klausimai neatsitiktiniai, nes rapsai reiklūs aprūpinimui maisto medžiagomis.

Žieminių kviečių tręšimo ypatumai

Žieminių kviečių tręšimo ypatumai

Laukuose intensyviai dūzgia javų dorojimo kombainai, bet žemdirbiai jau ruošiasi ir sėjai. Apie žieminių rapsų tręšimo naujoves jau informavome, o šiuo metu ūkininkams aktualus klausimas – žieminių kviečių tręšimas.

Žemdirbiai ruošiasi žieminių rapsų tręšimui

Žemdirbiai ruošiasi žieminių rapsų tręšimui

Sparčiai dorojamas šių metų žieminių rapsų derlius, netrukus prasidės javapjūtė, taip pat pats laikas ruoštis žieminių rapsų sėjai. Kiekvienas žemdirbys supranta, kad siekiant optimalaus vietos sąlygomis derlingumo augalais reikia pradėti rūpintis nuo pat pradžių....

Siūlome uždirbti išsaugojant rapsų derlių

Siūlome uždirbti išsaugojant rapsų derlių

Ūkininkai jau pradėjo galvoti apie žieminių rapsų derliaus nuėmimą. Tačiau kasmet rapsų augintojai susiduria su derliaus nuostoliais pjūties metu. Suprantama, nuostoliai neišvengiami, bet reikia stengtis juos sumažinti.

Kaip suardyti besiformuojančią plutą?

Kaip suardyti besiformuojančią plutą?

Lietus ir šiluma pagerino augalų būklę. Tačiau sukėlė ir tam tikrų rūpesčių. Smarkus lietus smarkiai suplūkė paviršių, dulkinę dirvos frakciją paversdamas į plutą. Pluta dirvos paviršiuje sustiprės vyraujant karštiems orams.

Pagrindinis tikslas - dirvožemio gerinimas

Pagrindinis tikslas - dirvožemio gerinimas

Kai matome retus pasėlius, kalbame su ūkininkais, kad augalų derlingumas, kurį lemia augalų skaičius, jau prarastas. Belieka didinti augalo produktyvumą, įtakojant apsivaisinimą bei grūdų masę.

Šalnos - skaudi tema

Šalnos - skaudi tema

Tai jau ne šalna, o tikras šaltis,- sakė ne vienas ūkininkas. Šiam laikui būdingos šalnos, bet tokios stiprios buvo senokai. Daugiausiai rūpesčių kelia žieminiai rapsai. Tiek pastangų įdėta juos „reanimuojant“ po žiemos, o kai augalai atsigavo ir atrodė, kad viskas...

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite