Ukioklubas Naujienos Technika Premjeras vertina JAV žemės ūkio technikos gamybos bendrovės investicijas

Visi straipsniai

Gairės

išmokos už pieną 2011, ES biudžetas, taršos leidimai, juodoji dėmėtligė, paukštiena, kompensacija, asbestinių stogų dangos keitimas, valstybės žemė, purškimas, darbo vietos, mediena, žieminiai miežiai, NPK trąšos, vėgėlės, naminiai gaminiai, prognozės, mėšlo tvarkymo taisyklės, sutarčių pasirašymas, rezervas, ūkininkų gyvenimas, sėjimas, paroda Ką pasėsi 2012, savivalda, Ukraina, technika.
daugiau

Premjeras vertina JAV žemės ūkio technikos gamybos bendrovės investicijas

Gairės: žemės ūkio technika, JAV, sėjamosios, sodinamosios.
Birželio 13, 05:38

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, šiandien dalyvavęs vienos didžiausių JAV žemės ūkio technikos gamybos bendrovių „Kinze Manufacturing Inc.“ padalinio Lietuvoje atidaryme, pasidžiaugė JAV kompanijos investicijomis, nes gamybinės pramonės plėtra yra vienas iš Lietuvos ekonominio vystymosi prioritetų.

Premjeras vertina JAV žemės ūkio technikos gamybos bendrovės investicijas

„Džiugu, kad vienas JAV žemės ūkio technikos gamybos lyderių „Kinze Manufacturing“ savo pirmajai investicijai užsienyje pasirinko Lietuvą. Tai didelis mūsų konkurencinio pranašumo – mechaninės inžinerijos ir šioje srityje dirbančių žmonių kvalifikacijos – įvertinimas. Neslėpsiu, tai suteikia pasitikėjimo Lietuvos jėgomis ir pranašumais bei skatina dar energingiau ir aktyviau tęsti investuotojų paieškas“, – sakė premjeras kompanijos padalinio atidarymui skirtame renginyje.

Antrosios pagal dydį pasaulyje sėjimo ir sodinimo technikos gamintojos Lietuvos padalinys įsikūrė Vilniaus rajone, šalia kelio Vilnius–Druskininkai. Čia bus gaminami populiariausi įmonės produktai – sėjamoji ir sodinamoji technika. Didžioji dalis gaminių bus eksportuojama į kompanijos augančią Europos rinką – Rusiją, Ukrainą, Čekiją, Bulgariją, Vengriją ir kitas valstybes.

Gamykla pradės veikti šių metų rudenį ir plėsis trimis etapais. Pradiniame etape bus vykdomas gaminių surinkimas iš importuotų bei vietinės rinkos partnerių gaminamų komponentų. 2015 m. bus atidarytas virinimo ir dažymo cechas, dalį komponentų gaminantis vietoje. 2017 m. gamykloje veiks visas gamybos ciklas – nuo metalo apdirbimo iki galutinio surinkimo, tuo metu čia turėtų dirbti 250 suvirintojų, mechanikų, šaltkalvių, staklių (CNC) operatorių ir kitų specialybių darbuotojų.

Kompanija ketina investuoti į darniąsias investicijas ir skirti lėšų bendradarbiavimui su vietos mokymo įstaigomis: universitetais, kolegijomis, profesinėmis mokyklomis bei profesinio rengimo centrais.

Pažymėjęs, kad kartu su šia investicija Lietuvoje bus daugiau modernios vadybos ir darbo kultūros, premjeras A. Butkevičius padėkojo visiems, prisidėjusiems prie kompanijos atėjimo į Lietuvą, ir palinkėjo, kad šiuo keliu pasektų kitos JAV bendrovės.

Dalintis:

Komentarai (0)Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Meilės horoskopas 2013

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

PinigųKarta.lt - Lietuvos ir pasaulio pinigai.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite