Ukioklubas Naujienos Parama ūkiui Tiesioginės išmokos už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes ir parama už parduotą pieną

Visi straipsniai

Gairės

nevyriausybinės organizacijos, žemės ūkio produkcija, biomasė, melžimo robotas, medžioklė, biodegalų gamyba, žemės ūkio politika, kooperacija, mėsinės avys, kreditai, ekologiįki ūkiai, šiferio stogų šalinimo programa, savaeigės žoliapjovės, bauda, sėkla, savaeigis purkštuvas, žemdirbių problemos, rapsų pasėliai, kaimas, medžiotojų teisės, žemės apmokestinimas, žuvų perdirbėjai, Sprendimų ratas, rekomendacijos, laukinių gyvūnų laikymas.
daugiau

Tiesioginės išmokos už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes ir parama už parduotą pieną

Gairės: mėsiniai galvijai, mėsinės avys, tiesioginės išmokos.
Balandžio 10, 17:00

Žemės ūkio valdos valdytojai šiemet, teikdami paraišką skirti tiesiogines išmokas už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus, gali prašyti ir paramos tiesioginėms išmokoms už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes bei specialios paramos už parduotą pieną.

Tiesioginės išmokos už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes ir parama už parduotą pieną

Teikiant paraišką skirti tiesiogines išmokas už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS) būtina pažymėti, kad pageidaujama gauti ir šias išmokas. Nenurodžius šio pageidavimo, išmokos nebus skiriamos. Todėl ūkininkai turėtų nepamiršti padėti „varneles“ „Paramos už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus paraiškos“ 7-oje lentelėje „Informacija tiesioginei išmokai už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes ir pieną gauti“. Šioje lentelėje kiekvienai išmokai yra atskiros eilutės, išskyrus mėsinius galvijus ir mėsines avis.
 
Primename, kad 2014 m. tiesiogines išmokas ir specialiąją paramą gali gauti tik valdos valdytojas už savo ir partnerio vardu laikomus mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes ar parduotą pieną.
 
Tiesioginės išmokos už mėsinius galvijus, mėsines avis gali būti skiriamos už 2014 m. valdoje nepertraukiamai išlaikytus ne mažiau nei 60 kalendorinių dienų savo ir (ar) valdos partnerio (-ių) vardu nustatyta tvarka Ūkinių gyvūnų registre įregistruotas ir suženklintas mėsines avis ir (ar) ne jaunesnius nei 12 mėn. (gyvulio paskerdimo, eksporto ar kritimo datai arba gyvus 2014 m. gruodžio 31 d.) mėsinius galvijus. Mėsiniai galvijai ir (ar) mėsinės avys turi būti Ūkinių gyvūnų registre įregistruoti iki 2014 m. spalio 31 d. (t. y. duomenys apie mėsinių galvijų / avių laikymo pradžią į Ūkinių gyvūnų registrą turi būti įvesti iki 2014 m. spalio 31 d. įskaitytinai). Išmoka už tą patį mėsinį galviją arba tą pačią mėsinę avį gali būti skiriama tik vieną kartą. Šios išmokos bus pradėtos mokėti nuo 2015 m. kovo 1 d. ir turės būti išmokėtos ne vėliau kaip iki 2015 m. birželio 30 d.
 
Papildomos nacionalinės tiesioginės išmokos už ėriavedes skiriamos valdos valdytojams, laikantiems ne mažiau kaip 12 valdos valdytojo ir partnerio vardu įregistruotų Ūkinių gyvūnų registre ir suženklintų einamųjų metų birželio 1 d. ir išlaikytų ūkyje 100 d. iki rugsėjo 8 d. ėriavedžių.

 Specialioji parama už pieną mokama valdos valdytojui už jo ir partnerio vardu rinkai patiektą pieną 2013–2014 kvotos metais. Skaičiuojant paramą, imamas faktiškai parduotas natūralaus riebumo pieno kiekis. (ŽŪMPRIS)

Dalintis:

Tau taip pat gali patikti

Pradedamas paraiškų priėmimas ne žemės ūkio veiklai plėtoti

Pradedamas paraiškų priėmimas ne žemės ūkio veiklai plėtoti

Gegužės 5, 15:00
Šiandien pradedamas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos...

Pieno gamintojams – papildoma 40 mln. litų parama

Pieno gamintojams – papildoma 40 mln. litų parama

Balandžio 29, 12:00
Pieno gamintojams, kurie 2013–2014 kvotos metais pardavė pieną perdirbti arba...

Deklaruojant pasėlius - išmokos už pirmuosius hektarus

Deklaruojant pasėlius - išmokos už pirmuosius hektarus

Balandžio 10, 14:00
2014 m. balandžio 14 d. prasideda žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas, o...

Komentarai (0)

 

 

Dalyvauti fotokonkurse

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite