Ukioklubas Naujienos Miškininkystė Visuomenė kviečiama talkinti skaičiuojant vilkus

Visi straipsniai

Gairės

kopūstų kainos, Kauno grūdai, žemės ūkio plėtra, zotas, žemės ūkio įmonės, apyniai, menkės, pieno kvotos, ūkininkavimas, garantijos lizingo bendrovėms, žemės mokesčio dydis, raudonkepuriai, paukščiai, miško ruošos darbai, biodujų gamybos technologija, ŽŪM Starkevičius, ekologiįki ūkiai, darbų sauga, plėtros programa, nekilnojamas turta, dulkės, fiziniai asmenys, mikroelementai, pardavimai, cukraus fabrikas.
daugiau

Visuomenė kviečiama talkinti skaičiuojant vilkus

Gairės: vilkai.
2013-02-20

Aplinkos ministerija ir gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ kviečia visuomenę dalyvauti šiemetinėje vilkų apskaitoje vasario 21 ir 26 dienomis. Savanoriai kartu su miškininkais ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos atstovais miškuose ieškos šių žvėrių pėdsakų ir padės juos registruoti. Apskaita prasidės ankstų rytą ir vyks darbo valandomis.

Visuomenė kviečiama talkinti skaičiuojant vilkus

Nors savanorių registracija į vasario 21 d. apskaitą jau baigta, galima registruotis į vasario 26 d. apskaitą – iki vasario 21 d. 16 val. Norintieji joje dalyvauti turėtų pasirinkti girininkiją ir užpildyti anketą. Ir anketa, ir visa išsami informacija savanoriams paskelbta tinklalapyje www.vilkai.lt/apskaitos/apskaita-2013.

Visuomenės dalyvavimas apskaitoje svarbus pirmiausia todėl, kad skatina apskaitos vykdytojus atsakingai atlikti jiems patikėtą darbą. Kita vertus, tai ir paskata labiau domėtis Lietuvoje gyvenančiais plėšriaisiais žvėrimis, jų gausos ir apsaugos klausimais.

Aplinkos ministerija šią vilkų apskaitą organizuoja siekdama išsklaidyti visas abejones dėl jų skaičiaus šalyje. Šiemetinė apskaita yra išskirtinė, nes bus atliekama ne tik valstybiniuose, bet ir privačiuose miškuose. Kad surinkti duomenys apie pėdsakus būtų kokybiškai užregistruoti ir apibendrinti, ministerija papildė apskaitos metodiką nurodymu registruoti pėdsakus žemėlapyje.

Dalintis:

Komentarai (0)Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Meilės horoskopas 2013

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

PinigųKarta.lt - Lietuvos ir pasaulio pinigai.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite