Ukioklubas Naujienos Miškininkystė Už perkamą iš valstybės miškų ūkio paskirties žemę nebus galima atsiskaityti išsimokėtinai

Visi straipsniai

Gairės

verslumo skatinimas, paskolos žemės ūkiui, Amazone, pilkasis puvinys, melioracijos grioviai, Massey Fergusom, kompensacija, miškininkystė, bendradarbiavimas, karščiai, augalų veislės, parama mikroįmonėms kaime, žaliosios išmokos, išmokos už mėsinius galvijus 2011, kalkių purvas, pieno gamintojai, BŽŪP 2014–2020, nendrės, rapsų aliejus, Nederlingų žemių naudotojų asociacija, Vokietija, socialinė atskirtis, Case IH, žieminiai pasėliai, gydytojai.
daugiau

Už perkamą iš valstybės miškų ūkio paskirties žemę nebus galima atsiskaityti išsimokėtinai

Gairės: nekilnojamas turtas, žemės sklypai, žemės kaina, valstybės miškai, miškai, miškų ūkis, vertybiniai popieriai.
2012-11-14

Seimas nenumatytame posėdyje priėmė Žemės reformos ir Kompensacijų už valstybės išperkamą nekilnojamąjį turtą dydžio, šaltinių, mokėjimo terminų bei tvarkos, taip pat valstybės garantijų ir lengvatų, numatytų Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatyme, įstatymų pakeitimus (projektai Nr. XIP-4770(2), Nr. XIP-4771(2), kurie suderinami su praėjusią savaitę priimtomis Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIP-4769(2).

Naujomis nuostatomis parlamentas nutarė atsisakyti atlyginimo už valstybės išperkamą išlikusį nekilnojamąjį turtą ir kompensavimo už kadastriniais matavimais nustatyto žemės, miško sklypo plotų, kurie viršija leistiną matavimo paklaidą, skirtumą būdo – vertybiniais popieriais (akcijomis). Pasak žemės ūkio viceministro Edvardo Raugalo, šios pataisos būtinos, nes nebeliko valstybei priklausančių įmonių akcijų, kurios buvo skirtos atlyginti piliečiams už jų išperkamą nekilnojamąjį turtą.

Piliečiai, pateikę prašymus atkurti nuosavybės teises į išlikusį nekilnojamąjį turtą atlyginant vertybiniais popieriais, iki 2013 m. liepos 1 d. galės pakeisti valią dėl būdo, kuriuo bus atkuriamos nuosavybės teisės į išlikusį nekilnojamąjį turtą, ir prašyti už valstybės išperkamą išlikusį nekilnojamąjį turtą atlyginti kitais šiame įstatyme nurodytais būdais. Tuo atveju, jeigu pilietis nepasinaudos šia galimybe, jam nuosavybės teisės bus atkuriamos atlyginant pinigais. Pinigais vietoj vertybinių popierių (akcijų) bus atlyginama ir už valstybės išperkamus ūkinės-komercinės paskirties pastatus ir jų priklausinius.

Taip pat pataisomis visiškai atsisakoma galimybės už perkamą iš valstybės miškų ūkio paskirties žemę atsiskaityti išsimokėtinai. Seimas įtvirtino nuostatą, kad asmenys už ją galės atsiskaityti tik iš karto sumokėdami visą žemės kainą. "Taip už parduodamus valstybinės miškų ūkio paskirties žemės sklypus su valstybe būtų atsiskaitoma operatyviau. Be to, miškų ūkio paskirties žemės sklypą įsigijusiam asmeniui tapus nemokiu, valstybė nepatirtų papildomo administravimo išlaidų, pavyzdžiui, skolos išieškojimų, kreipimosi į teismą ir panašiai", – yra sakęs žemės ūkio viceministras E. Raugalas.

Dalintis:

Komentarai (0)Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Meilės horoskopas 2013

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

PinigųKarta.lt - Lietuvos ir pasaulio pinigai.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite