Ukioklubas Naujienos Parama ūkiui Valdos ekonominio dydždio (VED) skaičiuoklė 2015 m.

Visi straipsniai

Gairės

pradėjimas ūkininkauti, tarptautinis pieninkystės kongresas, žemės ūkio kooperatyvas, gyvūnų gerovės pažeidimai, gyvulininkystės ūkiai, jaunieji ūkininkai, išmokos už pirmuosius hektarus, ekologinis tinklas, nitratai, aplinkosauga, ekologiškos produkcijos realizavimas, rezervas, žemės ūkio augalai, vapsvos, maisto medžiagų perteklius, aubrakai, avininkystė, grūdų kokybės tyrimai, šienapjovės, teritorijų planavimo įstatymas, žemėlapiai, sausra, žemės mokestis Lietuvoje, maisto sauga, žemės ūkio produktų perdirbimas ir rinkodara.
daugiau

Valdos ekonominio dydždio (VED) skaičiuoklė 2015 m.

Gairės: VED, valdos ekonominis dydis, skaičiuoklės.
Gegužės 4, 08:16

Naujajame 2014-2020 m. programiniame laikotarpyje keičiasi žemės ūkio valdos ekonominio dydžio (VED) apskaičiavimo tvarka – nuo šiol šis dydis skaičiuojamas produkcijos standartine verte.

Valdos ekonominio dydždio (VED) skaičiuoklė 2015 m.
Ukioklubas.lt nuotr.

VED – tai piniginiais vienetais (iki euro įvedimo Lietuvos Respublikoje – litais, o nuo 2015 m. sausio 1 d. – eurais) išreikštas rodiklis, kuriuo apibūdinamas žemės ūkio valdos dydis ir kuris yra lygus valdos visos produkcijos standartinės vertės ir valdos pajamų, gautų už paslaugas žemės ūkiui, sumai.

VED apskaičiuojamas už praėjusių metų laikotarpį, prasidedantį sausio 1 d. ir pasibaigiantį gruodžio 31 d. (rodiklio reikšmė skelbiama einamųjų metų sausio 30 d.) ir už laikotarpį, prasidedantį praėjusių metų liepos 1 d. ir pasibaigiantį einamųjų metų birželio 30 d. (rodiklio reikšmė skelbiama einamųjų metų rugpjūčio 31 d.).

Jei valdos valdytojas nesutinka su jam apskaičiuotu VED, jis turi teisę kreiptis į ŽŪIKVC su prašymu jį patikslinti, nurodydamas duomenis, kurie, jo nuomone, nebuvo įvertinti, ir (ar) pranešti apie VED skaičiavimo neatitiktis. ŽŪIKVC turi įvertinti valdos valdytojo pateiktus duomenis ir (ar) argumentus ir, jei valdos valdytojo prašymas yra pagrįstas, patikslinti VED dydį, pranešant raštu apie tai valdos valdytojui. Jei ŽŪIKVC nusprendžia, kad valdos valdytojo prašymas nėra pagrįstas, jis atsisako tikslinti VED ir apie tai raštu praneša valdos valdytojui.

  • VED SKAIČIUOKLĖ 2015
Dalintis:

Komentarai (1)

* Henrikas  Gegužės 12, 10:23
Įdomu, kaip skaičiuojam VED. Einamuoju momentu ar 12 31 d , kaip balansai

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite