Ukioklubas Naujienos Parama kaimui ES parama asbestinių stogų dangos keitimui

ES parama asbestinių stogų dangos keitimui

2011-12-28

Šiferio stogų keitimo programa startuoja nuo 2012 m. sausio 16 dienos. Parama asbestinių stogų dangų keitimui bus suteikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos, III krypties priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

ES parama asbestinių stogų dangos keitimui
nuotr.

Kaimo gyventojų paraiškos atnaujinti šiferio stogą bus priimamos nuo 2012 m. sausio 16 d. iki kovo 30 d. Kaimo gyventojai, pageidaujantys pasinaudoti ES parama pagal šią priemonę, paraiškas galės teikti Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento Teritorinio paramos administravimo skyriams.

Didžiausia paramos suma vienam projektui negalės viršinti 10000 litų, bus finansuojama iki  50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Paramos stogo dangos keitimui gali kreiptis ne jaunesnis kaip 18 metų kaimo gyventojas (šiuo atveju tai - fizinis asmuo, kuris ne mažiau kaip  penkerius  metus iki paramos paraiškos pateikimo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruoja kaimo vietovėje, kurios gyventojų skaičius neviršija 6000 gyventojų). Pasikeisti stogo dangą reikės per 12 mėnesių.

Paramos atsinaujinti stogą galės siekti, tik tų savivaldybių kaimo gyventojai, kurios turės patvirtintą „Savivaldybės paramos asbesto turintiems gaminiams šalinti iš viešojo naudojimo ir gyvenamųjų pastatų programą“.

Paraiškų vertinimo pirmumo kriterijai:

  • pareiškėjas nėra gavęs ES investicinės paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai (pagal BPD, Programą);
  • pareiškėjas yra kaimo gyventojas, t. y. fizinis asmuo, turintis daugiavaikę šeimą;
  • pareiškėjas yra kaimo gyventojas, turintis  mažamečių ir (arba)  kaimo mokyklą lankančių vaikų;
  • pareiškėjas vykdo ekonominę ir (ar) profesinę veiklą kaimo vietovėje ne mažiau kaip dvejus pastaruosius metus iki paraiškos pateikimo;
  • pareiškėjas yra iš savivaldybės, kuri turi patvirtintą programą pagal Asbesto šalinimo programos priedo 2.2. priemonę „Savivaldybės paramos asbesto turintiems gaminiams šalinti iš viešojo naudojimo ir gyvenamųjų pastatų programa“;
  • pareiškėjasgrįžęs iš emigracijos.

 

  • Asbestinių stogų dangos keitimo taisyklės
     
Dalintis:

Komentarai (8)

* vvvv  2013-04-02
norejau paklausti ar dar galima rasyti paraiska stogui dauti
* xxx  2012-05-25
Kokia dar afera?

Visi kas kreipėsi paramos asbestinių stogų dangos keitimui, ir tie kurie atitiko minimalius reikalavimus, visi gaus ES paramą, kuri sudaro 50% tinkamų finansuoti išlaidų. Mes taip pat teikėme paraišką pagal priemonę Asbestinių stogų dangos keitimas bei gavome patvirtinimą, kad esame paramos gavėjais ir galime pakeisti savo seną šiferio stogą.

Tad liepos mėnesį planuojame pradėti stogo dangos keitimą ir pagražinti kaimo estetinį vaizdą. Tikėkimės, jog bus antras šios priemonės etapas, ir galės kiti norintys už likusius pinigus pasikeisti kenksmingą šiferio stogą.

O visi tie kurie, tik bumba, jog Kubilius kaltas, tai siūlyčiau pradėt lankyt optimizmo kursas, nes apgailėtinai daugelis interneto komentatorių atrodo..
* asta  2012-05-04
Mano suo pastiptu jei kas nors butu daroma is tiesu zmoniu gerovei .Eiline AFERA
* Egidijus  2012-02-02
Susidaro įspūdis, kad viskas daroma, kad tik žmonėms būtu sudėtingiau pasikeisti tą nuodingą ir kiaurą stogą: kažkokios paraiškos, projektai, formos ir kitos biurokratinės kliūtys... Juk žymiai paprasčiau asbestinio stogo savininkui pateikti savo objekto stogo matmenis stogų gamintojui ar pardavėjui, kuris apskaičiuos, kiek reikės stogo dangos, priedų ir paruoš sąmatą. Jei susitartų su pirkėju, tai pagamins stogo dangą, išrašys PVM sąskaitą faktūrą, atitikties deklaraciją (kad stogo danga atitinka ES standartą ). Savininkas nuima seną asbestinę dangą, pristatęs utilizavimui, gauna tai patvirtinantį dokumentą, o užsidengęs stogą ir pasiėmęs įrodančius dokumentus ( kad šiferį utilizavo, kad įsigijo ir užsidengė naują kokybišką stogo dangą) keliauja į seniūniją, pagal gyvenamą vietą. Juk asbestiniai stogai inventorizuoti seniūnijose ir žinomi kiekvieno objekto matmenys, todėl seniūnijos darbuotojai patikrina, ar savininkas nenusipirko daugiau dangos nei reikia namui (pvz. ūkiniam pastatui), ar nenusipirko dangos neatitinkančios biudžeto ( pvz. kokybiškos plieninės dangos, priklausomai nuo skardos storio, padengimų formos, kuri kainuoja nuo 20 iki 70 Lt už kv/m.), teikia paraišką mokėjimo agentūrai. Atsitinka taip, kad tų 60 milijonų, skirtų 2012 m. neužtenka ir pinigų kompensavimą perkelia kitiems metams. Kad stogo savininkui nebūtų per didelė našta, (už darbus, medžiagas, statybas, utilizavimą) jei asmeninės lėšos to neleidžia, ko gero reikėtų pasinaudoti bankų ar lizingo bendrovių paslaugomis, su viltimi, kad 50 procentų išlaidų ES kompensuos...

Pagarbiai,
UAB PLIENITAS, Direktorius Egidijus Laurinavičius.
* Nepraleiskite progos pasikeisti seną stogo dangą n  2012-01-19
UAB Ramchos siūlo Jums įsigyti kokybiškus, nekenksmingus, beasbestinius lakštus stogams už itin patrauklią kainą!
Pasinaudokite Europos Sąjungos parama “Asbestinių stogų dangos keitimui” ir paskubėkite atsikratyti šios kenksmingos medžiagos.
KOVERTECH tai pigiausia bituminė stogo danga Lietuvoje, pagaminta iš organiško pluošto laikantis Europos standarto EN534 reikalavimų. Mes Jums siūlome įvairių storių bei spalvų platų asortimentą. Lakštai suformuoti aukštu spaudimu aukštoje temperatūroje, garantuojant dangos ilgaamžiškumą, vandens nepralaidumą ir atsparumą atmosferiniams teršalams. Nedidelis lakštų svoris palengvina montavimą. Puiki kokybė už gerą kainą.
Bituminiai banguoti stogo lakštai TIK nuo 11,86 Lt./m2 su PVM.
Kaunas
Vilnius
www.ramchos.lt
* Fabervita  2012-01-16
Nepraleiskite progos pasinaudojus ES parama pasikeisti seną asbestinį stogą į bet kokią naują stogo danga!!! ES kompensuoja iki 50 % stogo dangai, lietaus nuvedimo sistemai bei stogo priedams. Siūlome platų stogo dangų pasirinkimą, padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus paramai gauti, reikalui esant atvažiuojame, išmatuojame stogą, vietoje sudarome sąmatas. Paskubėkite, paraiškas dėl paramos galima priduot nuo 2012 01 16 iki 2012 03 30d.
UAB “Fabervita” el.p. . Daugiau informacijos tel. arba www.paramastogui.lt
* genka1  2012-01-12
mano nuomonė apie taisykles ir reikalavimus: nusipirkite kosminį laivą, užsipilkite degalų, nuskriskite į marsą, pasemkite grunto ir pargabenkite atgal į žemę.
Jeigu viską padarėte teisingai, mes už kastuvėlį, kuriuo kasėte, sumokėsim.
* petras  2011-12-28
Kur ju logika, stoga pakeist tai ne duru stakta ideti, galejo ilgesni paraisku termina stogu dangos pakeitimui padaryti, o dabar zmones nespes tinkamai pasiruosti. Juolab, kad velai paskelbia tokias naujienas, likus menesiui iki paraisku rinkimo pradzios.
Ir dar vienas dalykas, manau, kad is sios siferio stogu keitimo programos labiausiai pasipiniguos, tie kurie utilizuoja siferi, uzsikels antkainius ir taip bus praplaunama ES parama


Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Meilės horoskopas 2013

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

PinigųKarta.lt - Lietuvos ir pasaulio pinigai.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite