Ukioklubas Naujienos Gyvulininkystė Saugi avis: Kaip apsisaugoti nuo vilkų?

Visi straipsniai

Gairės

maisto sauga, tarptautinis pieninkystės kongresas, gyvulininkystės ūkiai, žemės ūkio produktų perdirbimas ir rinkodara, žemės ūkio kooperatyvas, rezervas, nitratai, žemėlapiai, gyvūnų gerovės pažeidimai, aubrakai, jaunieji ūkininkai, maisto medžiagų perteklius, ekologiškos produkcijos realizavimas, žemės ūkio augalai, vapsvos, sausra, pradėjimas ūkininkauti, šienapjovės, žemės mokestis Lietuvoje, avininkystė, aplinkosauga, išmokos už pirmuosius hektarus, ekologinis tinklas, grūdų kokybės tyrimai, teritorijų planavimo įstatymas.
daugiau

Saugi avis: Kaip apsisaugoti nuo vilkų?

Gairės: avys, vilkai.
Birželio 5, 11:00

Lietuvoje sparčiai auga avininkystės ir mėsinės gyvulininkystės šakos. Nauji ūkiai įsikuria ir vilkų apgyventuose rajonuose, o jei ūkininkai netaiko apsaugos nuo vilkų priemonių, tai dažnai patiria žalą. Kovai su vilkais pradėta iniciatyva „Saugi avis“. Šiuo metu ūkininkams yra sukurta internetinė svetainė www.SaugiAvis.lt ir išleista atmintinė „Kaip apsisaugoti nuo vilkų“.

Saugi avis: Kaip apsisaugoti nuo vilkų?
Ukioklubas.lt nuotr.

Prevencinių priemonių nuo vilkų įsigijimas yra finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Paraiškos priimamos nuo gegužės 4  iki birželio 30 d.

Atmintinėje aptariamos apsaugos nuo vilkų priemonės, tokios kaip elektrinis tinklas, elektrinis aptvaras, sarginiai šunys, supažindinama su gerąją praktika ir nurodomi veiksmai, ko imtis, kai žala jau padaryta.

  • www.saugiavis.lt
Dalintis:

Komentarai (0)

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite