Ukioklubas Naujienos Bitininkystė Išskirtinės kokybės medaus ir kitų bičių produktų mugėsVilniuje ir Kaune

Visi straipsniai

Gairės

veisliniai gyvuliai, lizingas ūkininkams, sėjos darbai, liga, augalininkystės produktų tyrimai, orai, dirvos mėginiai, Ekoagros, importas, šakotis, mėsa, žemės įstatymas, Baltijos šalys, valstybinės žemės pirkimas, medaus kainos, ūkininkavimas, kviečių supirkimo kainos, Žalioji savaitė, utilizavimas, serbentai, žemės ūkio ateitis, ožkos, žemės ūkio produktų perdirbimas ir rinkodara, ankstyvos bulvės, ES parama 2014-202.
daugiau

Išskirtinės kokybės medaus ir kitų bičių produktų mugėsVilniuje ir Kaune

Gairės: mugė, išskirtinės kokybės produktai, ūkininkų produkcija, natūralūs produktai, bičių produktai.
2011-10-12

Lietuvos bitininkai, norėdami suteikti vartotojams papildomų garantijų dėl gaminamo medaus ir kitų bičių produktų natūralumo, kokybės bei lietuviškos kilmės, jau 2009 metais pradėjo aktyviai jungtis į nacionalinę maisto kokybės schemą ir šiuos produktus sertifikuoti pagal Išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų (IKP) pripažinimo taisyklių reikalavimus. Šiai dienai Lietuvoje 26 bitininkai yra sertifikavę savo gaminamą produkciją, jie visi priklauso bitininkų draugijoms, Lietuvos bitininkų sąjungos narėms.

Išskirtinės kokybės medaus ir kitų bičių produktų mugėsVilniuje ir Kaune
ŽŪM nuotr.

Siekiant populiarinti Išskirtinės kokybės medų ir kitus bitininkystės produktus bei ugdyti vartotoją, Lietuvos bitininkų sąjunga visus kviečia į muges, kurios įvyks:

    Vilniuje, spalio 15–16 d. (šeštadienį ir sekmadienį) prekybos ir laisvalaikio centro „PANORAMA“ 1-ame  aukšte (Vilnius, Saltoniškių g. 9) nuo 10 iki 18 val.

    Kaune, spalio 22-23 d. (šeštadienį ir sekmadienį) prekybos ir laisvalaikio centro „MEGA“ centrinėje aikštėje šalia akvariumo (Kaunas, Islandijos pl. 32) nuo 11 iki 19 val.


Mugių metu bus galima pabendrauti su bitininkais, kurie papasakos apie Išskirtinės kokybės medų ir kitus bičių produktus (pikį, bičių duoną, bičių duoną su medumi, medų su pikiu, medų su imbieru, medų su žiedadulkėmis ir pikiu, medų su pipirmėčių ekstraktu, medų su melisų ekstraktu, medų su anyžinių lofantų ekstraktu, medų su šaltmėčių ekstraktu, medų su liepų žiedų ekstraktu, medų su čiobrelių ekstraktu, medų su raudonėlių ekstraktu, bičių pienelį, džiovintą bičių duoną su medumi, džiovintas žiedadulkes su medumi), jų išskirtinumą ir privalumus, taip pat įsigyti šių produktų bei savos gamybos natūralaus vaško žvakių.  


 

Dalintis:

Komentarai (0)Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Meilės horoskopas 2013

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

PinigųKarta.lt - Lietuvos ir pasaulio pinigai.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite