Ukioklubas Naujienos Parama ūkiui Tiesioginių išmokų avansas - 260 Lt už hektarą

Visi straipsniai

Gairės

brašškės, žvejybos kvotos, virusas, Ekoagros, valdos ekonominis dydis, kanapių aliejus, išmokos už pieną, skaidulinės medžiagos, garantijų fondas, vertinimas, žaibas, Latvija, sėklos, šeimos ūkis, BŽŪP komunikatas, vynuogės, ekologinė žemdirbystė, ūkininko portretas, veisliniai gyvuliai, mėsos kainos, Labūnavos ŽŪB, maisto medžiagos, vagonai, Pirso liga, žieminiai česnakai.
daugiau

Tiesioginių išmokų avansas - 260 Lt už hektarą

2014-10-27

Tiesioginių išmokų už 2014 metais deklaruotus žemės ūkio naudmenų plotus, atitinkančius paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus, avansas pradėtas mokėti nuo spalio 16 d. Europos Komisijos Tiesioginių išmokų vadybos komitetui vienbalsiai pritarus Komisijos įgyvendinimo reglamentui, nustatančiam avansinių išmokų padidinimą iki 70 proc. Lietuvoje ir Latvijoje, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino didesnius išmokų dydžius: dalis vienkartinės išmokos už plotus dabar siekia 260 Lt už 1 ha, dalis išmokos už pirmuosius hektarus – 60 Lt už 1 ha.

Tiesioginių išmokų avansas - 260 Lt už hektarą
Ukioklubas.lt nuotr.

Šis įsakymas taikomas ir tiems pareiškėjams, kuriems iki šio įsakymo įsigaliojimo dienos jau buvo išmokėta dalis vienkartinės išmokos už plotus ir dalis išmokos už pirmuosius hektarus avansu. Likusioji tiesioginių išmokų dalis bus išmokėta iki 2015 m. birželio 30 d.

2014 m. pateikta daugiau kaip 142 tūkst. paraiškų tiesioginėms išmokoms gauti, iš viso pareiškėjams bus išmokėta apie 1,2 mlrd. Lt už 2014 metais deklaruotus plotus.

Pagal Žemės ūkio ministerijos nustatytus prioritetus, avansai greičiausiai pasieks aktyvia žemės ūkio veikla užsiimančius pareiškėjus. Pirmumas avansui gauti bus suteiktas pieno gamintojams. Prioritetinėje eilėje yra ir šiais metais deklaravusieji pasėlius, pievas ir ganyklas bei turintieji gyvulių pareiškėjai. Pareiškėjams, turintiems ilgalaikių finansinių įsipareigojimų, dalyvaujantiems įgyvendinant investicinius projektus ar turintiems didelių finansinių sunkumų dėl išskirtinių nepalankių sąlygų, taip pat suteikiamas pirmumas gauti avansus. Tiesioginių išmokų avansų sulauks pareiškėjai, atitinkantys nurodytus prioritetinius kriterijus, jei jų paraiškose nenustatyta neatitikimų ir yra atlikti visi reikiami patikrinimai.

Dalintis:

Komentarai (0)

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite