Ukioklubas Naujienos Netradicinis verslas Graikija: 1 are užaugintos sraigės gali atnešti 2500 eurų pelno

Visi straipsniai

Gairės

derlingumas, Gleaner, sėklos, mokslo tyrimai, šeimos tradicija, ūkininkų kooperacija, kultūros paveldas, klimato pokyčiai, technologijos, tiesioginės išmokos avansu, parama kaimui, bičių šeimos, cukraus gamyba, PREPARE, statistika, lizingas ūkininkams, salotos, pieno kainos, gaisras, parama smulkiesiems ūkiams, tiesioginės išmokos 2010, mėsiniai avys, kiaušiniai, Baltijos galvijai, tiesioginės išmokos už mėsinius galvijus.
daugiau

Graikija: 1 are užaugintos sraigės gali atnešti 2500 eurų pelno

Gairės: žemės ūkis, sraigių auginimas.
2014-05-09

Dar vis krizės purtomoje Graikijoje verslas tapo neatsiejama žemės ūkio dalimi. Be gausiai eksportuojamo aliejaus, paskutiniu metu tarp jaunųjų graikų verslininkų vis labiau populiarėja sraigių auginimas, pardavimas ir eksportas.

Graikija: 1 are užaugintos sraigės gali atnešti 2500 eurų pelno

Pagrindinės sraigių rūšys, kurios veisiamos Graikijoje, yra Helix aspersa maxima ir Helix aspersa Müller. Pats užaugintų sraigių kiekis priklauso nuo augintojo žinių, taikomų technologijų ir, žinoma, turimų galimybių investuoti į šį verslą. Užaugintų sraigių kiekis viename are gali būti vidutiniškai nuo 800 kg iki 1500 kg, o pelnas siekti – 2500 eurų.

Būsimiems verslininkams – tik 7 reikalavimai

Graikijos vyriausybė dar vis sunkiu šaliai metu tęsia verslumo skatinimo programą. Norintys gauti leidimą įkurti savo verslą seniau turėjo praeiti 21 etapą, pradedant nuo dokumentų pateikimo, reikiamų parašų iš valstybinių įstaigų surinkimo iki oficialaus pranešimo „Valstybės žiniose“. Šiuo metu tie, kurie nori tapti verslininku, turi įvykdyti tik septynis reikalavimus. Taip pat nuo šiol uždaroms akcinėms bendrovėms ir ribotos atsakomybės įmonėms įstatų arba numatomo biudžeto keitimosi atveju nebereikės skelbtis valstybės žiniose, kas seniau buvo privaloma.

Naujasis mokesčių įstatymas – nepalankus verslininkas

Nepaisant palankesnių sąlygų įkurti savo verslą Graikijoje, naujasis mokesčių įstatymas visiškai nepalankus Graikijos verslininkams. Pavėlavus sumokėti nors vieną dieną pridėtinės vertės mokestį (PVM) valstybei, suma padidės du kartus. Todėl dėl nepalankios mokesčių sistemos didelės graikų kompanijos vis dažniau savo motinines įmones perkelia į užsienį. Pagal „KPMG International“ tarptautinio audito ir mokesčių konsultavimo bendrovių tinklo informaciją, Graikijoje dėl tarptautinių kreditorių spaudimo pernai verslininko gryno verslo apmokestinimas pakilo 30 proc., t. y. nuo 20 proc. iki 36 proc. Graikija, kartu su Airija, Lenkija ir Portugalija, Europos Sąjungoje (ES) užima penktą vietą pagal didžiausią PVM, kuris yra 23 proc.

Per pastaruosius 8 metus – žemiausi atlyginimai

Pagal Graikijos statistikos centrą, Graikijoje darbuotojų atlyginimai 2013 m. pirmąjį ketvirtį buvo žemiausi per pastaruosius aštuonerius metus. Taip pat, lyginant su kitomis 28 ES šalimis, praėjusių metų gale Grakija po Kipro užėmė antrąją vietą pagal sumažėjusius atlyginimus, po jo – Čekija, Airija ir Slovėnija. Daugiau nei 5 proc. padidėjo atlyginimai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Italai graikų aliejų pardavinėja kaip savo

Remiantis Graikijos Respublikos konsulinės atstovybės Vašingtone Ekonomikos ir verslo reikalų skyriaus statistiniais duomenimis, Graikija Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) yra septintas didžiausias alyvuogių aliejaus tiekėjas, kurio eksportas 2012 metais buvo 4800 tonų aliejaus. Deja, graikus lenkia Marokas, Argentina, Čilė ir Tunisas.

Pagrindinės priežastys – graikiško alyvuogių aliejaus kaina, įpakavimas bei įvairovės trūkumas. Tai neleidžia graikų verslininkams konkuruoti su pirmąsias vietas užimančia Ispanija, Italija ir prieš tai paminėtomis šalimis. Didesnę kainą lemia graikiško aliejaus aukšta kokybė ir brangi jo gamyba. Taip pat Graikija neturi geros, pigios ir įvairios šio produkto įpakavimo pramonės. Italų verslininkai įsiveža graikiškų produktų aliejų, jį pilsto į įvairių dydžių butelius, eksportuoja ir pardavinėja kaip itališką alyvuogių aliejų, taip papildydami savo sąskaitas milijonais dolerių.

Graikų alyvuogių aliejui trūksta ir įvairovės. Amerikos rinka pilna klasikinio aliejaus, kurį reikėtų papildyti delikatesiniais skoniais. Nors ir JAV alyvuogių vartojimo kultūra dar pakankamai žema, bet vis populiarėjanti Viduržemio jūros regiono mityba amerikiečius pirkėjus paskatina atverti piniginę ir už aukščiausios kokybės autentišką graikiško alyvuogių aliejaus vieną litrą pakloti net 60 dolerių.

Dalintis:

Komentarai (4)

* Sandra  2015-04-18
Atsidariau jų nurodytą puslapį. Jokių kontaktų, jokios informacijos apie įmonę. Na krapštau pakaušį ir nesuprantu, kaip tai gali būti
* liutauras  2014-11-18
Zmones tik nesugalvokit pirkti ir sudariti is tu aferistu kurie siulo ziurkiu versla isdur ir ir pinigelius matisit kaip savo ausis tai piramide tik kitokia forma
* ziurke  2014-09-23

Sveiki,


Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą.

http://frozenrats.96.lt/Verslo%20pasiulymas%20Nr1.html

video:
* rats  2014-05-23

Mūsų įmonė jau gyvuoja nuo 2011 metų ir pagrindinė įmonės veikla - egzotiniams gyvūnams, maisto auginimas. Kaip jau žinome, reptilijos t.y. gyvatės, smaugliai, driežai ir pan., maitinasi graužikais, vabzdžiais. Visoje Europoje yra labai daug augintojų, kurie savo namuose laiko kokį nors egzotinį gyvį ir tam gyviui reikalingas maistas. Jau nekalbu apie tai, kad kiekvienoje šalyje yra daugybė zoologijos sodų. Ieškodami naujų verslo įdėjų ir tikrindami Lietuvos rinką pastebėjome, kad ši verslo lentyna yra tuščia. Pabandėme imtis šios verslo įdėjos ir įsitikinome, kad tai yra pelninga. Pagrindinė mūsų veikla: įvairių vabzdžių auginimas, pelių, plaukuotų žiurkių, beplaukių žiurkių auginimas (pastarieji gyvūnai veisiami kaip augintiniai). Taip pat pati didžiausia rinka yra Azijos šalyse, kuriose visi išvardyti gyviai naudojami maistui. Trumpiau sakant tai neišsemiamos galimybės. Mes norime plėstis, tačiau tam vis daugiau reikia patalpų ir darbuotojų. Todėl mes nutarėm eiti kita linkme ir siūlome visiems norintiems užsiimti savo verslu, prisijungti prie mūsų. Tapkite mūsų partneriais...

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite