Visi straipsniai

Gairės

kriaušės, maisto priedai, žemdirbių problemos, Labūnavos ŽŪB, žuvininkystės departamentas, žemės įstatymas, sandėliai, prekybininkai, žemės ūkio technologijos, ekologinio ūkininkavimo taisyklės, ES ūkininkai, divožemis, pasiūlymai, apleista žemė, augimo reguliatoriai, smulkieji ūkininkai, lydekos, biodegalų gamyba, žuvų produktai, glitimas, Lietuvos naudotos žemės ūkio technikos pardavėjų asociacija, duonos gaminiai, agroverslas, žolė, dumblas.
daugiau

uogos

Lietuvoje parduodamos braškės – saugios ir kokybiškos

Lietuvoje parduodamos braškės – saugios ir kokybiškos

Prasidėjus braškių sezonui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, kaip ir kasmet, vertino parduodamų uogų kokybę ir saugą. Per šių metų birželio mėnesį įvairiose prekybos vietose (parduotuvėse, turgavietėse, iš ūkininkų laukų) buvo paimti tiek Lietuvoje...

Mokyklos nepuola naudotis galimybe gauti pieno ir vaisių nemokamai

Mokyklos nepuola naudotis galimybe gauti pieno ir vaisių nemokamai

Europos Sąjunga jau keletą metų finansuoja programas, pagal kurias vaikai nemokamai gali gauti pieno produktų ir vaisių. Tačiau Klaipėdoje pernai šiais pinigais nepasinaudojo nė viena uostamiesčio švietimo įstaiga. Šiemet padėtis – kiek geresnė.

Derlius mažesnis, bet vis tiek pelningas

Derlius mažesnis, bet vis tiek pelningas

Nors Lietuvoje grybų ir uogų derlius buvo trečdaliu mažesnis nei ankstesniais metais, perdirbėjai ir eksportuotojai sako išgyvensiantys.

Kasmet parduodamų uogų kontrolė

Kasmet parduodamų uogų kontrolė

Prasidėjus vasarai ir uogų sezonui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, kaip ir kiekvienais metais, vykdo realizuojamų uogų kontrolę rinkoje. Tikrinimų metu atrenkami mėginiai laboratoriniams tyrimams, tikrinama ar uogos atitinka saugos, kokybės ir prekybos...

 

 

Dalyvauti fotokonkurse

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite