Visi straipsniai

Gairės

geluonis, ekologiįki ūkiai, valstybinis socialinis draudimas, bičių produktai, miško sklypai, kviečiai, Kaziuko mugė 2012, žemės mokestis 2013, rinka, sodas, mokslo tyrimai, darbo vietų kūrimas, Lietuvos pieno ūkių asociacija, KPP 2007 - 2013, žemėlapiai, Andriejus Stančikas, sraigių supirkimas, veislininkystė, durpynas, gyvūnų gerovė, NMA, Baltijos šalių ūkininkai, žemės savininkų teisės, dyzelinas, kaina.
daugiau

skundai

Karas su apgaulingais ekologiniais ūkiais

Karas su apgaulingais ekologiniais ūkiais

Sugriežtinus ekologinio ūkininkavimo taisykles bus siekiama išaiškinti netikrus ūkininkus, kurių tikslas – ES parama nieko nedirbant.

Alytuje sustabdyta nelegalaus mėsos gaminių cecho veikla

Alytuje sustabdyta nelegalaus mėsos gaminių cecho veikla

Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, bendradarbiaudami su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnais, pagal turimą informaciją 2011 m. rugpjūčio 12 d. atliko patikrinimą privačioje namų valdoje Alytuje.

Europos krepšinio čempionatui ruošiasi ir maisto kontrolės institucijos

Europos krepšinio čempionatui ruošiasi ir maisto kontrolės institucijos

Europos vyrų krepšinio čempionato metu į Lietuvą laukiama atvykstant ne tik žaidėjų, bet ir tūkstančių krepšinio sirgalių. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau − VMVT) rūpinasi, kad šventės netemdytų nemalonumai, susiję su prastomis viešojo maitinimo...

Kuo dažniausiai skundžiasi vartotojai

Kuo dažniausiai skundžiasi vartotojai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) 2011 metų I pusmetį užregistravo ir ištyrė 1313 vartotojų skundų, iš jų 436 (33%) pasitvirtino. VMVT, gindama vartotojų interesus, kaip numatyta Vartotojų teisių gynimo įstatyme, nagrinėja visus gautus vartotojų skudus.

 

 

Dalyvauti fotokonkurse

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite