Visi straipsniai

Gairės

PVM, vertinimas, raudonkepuriai, Algirdas Šemeta, konkursas vaikams, Europos žemės ūkio garantijų fondas, tarptautinis bendradarbiavimas, maisto pardavimas, darovės, verslumo skatinimas, žemės ūkio bendrovė, Ūkinių gyvūnų registras, obelys, karvių auginimas, nauji kombainai, seniūnijos, mėsos kainos, žemės mokestis 2012, verslumo ugdymas, agroverslas, sėjomaina, žemės mokesčio dydis, ligų sukėlėjai, tiesioginės išmokos 2010, žieminai miežiai.
daugiau

NPK

Tręšimo rekomendacijos rapsų augintojams

Tręšimo rekomendacijos rapsų augintojams

Įsibėgėja žieminių rapsų sėja. Žemdirbiai domisi, kaip pagerinti žieminių rapsų auginimą, o ypač tręšimą pagal visus augalo ypatumus, todėl prašo „Arvi fertis“ rekomendacijų. Klausimai neatsitiktiniai, nes rapsai reiklūs aprūpinimui maisto medžiagomis.

Žieminių kviečių tręšimo ypatumai

Žieminių kviečių tręšimo ypatumai

Laukuose intensyviai dūzgia javų dorojimo kombainai, bet žemdirbiai jau ruošiasi ir sėjai. Apie žieminių rapsų tręšimo naujoves jau informavome, o šiuo metu ūkininkams aktualus klausimas – žieminių kviečių tręšimas.

Pagrindinis tikslas - dirvožemio gerinimas

Pagrindinis tikslas - dirvožemio gerinimas

Kai matome retus pasėlius, kalbame su ūkininkais, kad augalų derlingumas, kurį lemia augalų skaičius, jau prarastas. Belieka didinti augalo produktyvumą, įtakojant apsivaisinimą bei grūdų masę.

Ūkininkai pradeda domėtis vasariniu rapsu

Ūkininkai pradeda domėtis vasariniu rapsu

Tik prasidėjo pirmasis pavasario mėnuo, o jau sulaukiame ūkininkų skambučių apie vasarinio rapso auginimo ypatumus. Apie rapso auginimo technologijas rašysime daug ir konsultantai apžvelgs situaciją visoje Lietuvoje, perspėsime apie galimas problemas ir kaip jų...

Pavasarį būtina pasirūpinti tinkamu sodo ir daržo tręšimu

Pavasarį būtina pasirūpinti tinkamu sodo ir daržo tręšimu

Tręšimas yra metinis ritualas kiekvienam augintojui. Tačiau nuomonė, kad reikia tręšti kuo daugiau norint užauginti didesnį derlių ar gražesnius gėlių žiedus, yra klaidinga. Tręšimas priklauso nuo metų laiko ir tinkamų trąšų parinkimo.

Konferencijos "Amalgerol 2012" atgarsiai

Konferencijos "Amalgerol 2012" atgarsiai

Pasnigus ūkininkai nerimauja dėl žiemkenčių būklės. Nerimauti pagrindas yra. Lapkričio mėnesį, kaip teigia meteorologai, iškrito 1,5 – 2 kartus daugiau kritulių nei standartinė klimato norma, o temperatūra buvo 2 – 3°C aukštesnė nei norma. Tai reiškia, kad augalams...

Kokią auginimo strategiją pasirinkti?

Kokią auginimo strategiją pasirinkti?

Sutinkame vis daugiau ūkininkų, sakančių, kad anksčiau augalų derlingumas daugiausiai priklausė nuo meteorologinių sąlygų, o šiuo metu dar ir nuo išlieto prakaito. Kodėl? Jau kelinti metai analizuojame padėtį ūkiuose ir susidarėme tam tikrą nuomonę. Siekiant derliaus...

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite