Ukioklubas Įmonių katalogas Agrofirma sėklos, UAB

Agrofirma sėklos, UAB

Agrofirma sėklos, UAB

UAB "AGROFIRMA SĖKLOS" VADOVAS
Ramūnas Ažukas – generalinis direktorius

APIE UAB "AGROFIRMA SĖKLOS"
Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Kokybiškas prekes siūlome už patrauklią kainą.

UAB "AGROFIRMA SĖKLOS" FILIALAI
Mūsų parduotuvės „Žalia stotelė" ir „Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Taip pat mūsų prekių galite rasti prekybos centruose, turgavietėse ir verslo partnerių parduotuvėse.

UAB "AGROFIRMA SĖKLOS" VEIKLOS KRYPTYS

Sodo daržo inventorius, trąšos, sėklos, gėlės, sodinukai, interjero detalės - didmeninė, mažmeninė prekyba. Trąšos, durpės, cheminės priemonės, floristikos prekės, vazonai - prekyba.

UAB "AGROFIRMA SĖKLOS" PAPILDOMOS VEIKLOS KRYPTYS
Parduodame: įvairių daržovių, gėlių, visžalių ir dekoratyvinių augalų, prieskoninių ir retų augalų sėklas, svogūnines gėles, svogūnų sodinukus, sėklines bulves, gėlių daigus, kambarines gėles, dekoratyvinius lauko augalus, trąšas ir augalų apsaugos priemones, durpių substratus, gruntus, mulčią, vazonus, įrankius ir gerbūvio prekes.

UAB "AGROFIRMA SĖKLOS" PREKĖS IR PASLAUGOS
Patikima, vertinanti partnerystę ir kiekvieną pirkėją - tiek užsiimantį verslu, tiek galutinį vartotoją, besirūpinantį savo sodu, daržu, aplinka, mūsų bendrovė atstovauja daugiau nei 100 vietos ir apie 30 užsienio gamintojų. Galime didžiuotis, kad mumis pasitiki tokie garsūs vardai kaip Pop Vriend Seeds B.V. (Olandija), Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN (Lenkija), Černý (Čekija), Goldsmith Seeds (JAV), PanAmerican Seed Company (JAV), DLF-TRIFOLIUM (Danija) DANIJA, DSV (Vokietija), EURO GRASS B.V. (Olandija), The Scotts Miracle-Gro Company (JAV), Uniflex (Italija). Mūsų parduotuvėse galite rasti ir Bejo Zaden, Syngenta Seeds bei Rijk Zwaan sėklų.

Adresas: J. Kubiliaus g. 21, 178 korp., LT-09108 Vilnius

Telefonas: 8 5 270 90 20

Faksas: 8 5 270 90 19

Email:

Internetinė svetainė: www.seklos.lt

 

 

Dalyvauti fotokonkurse

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite