Ukioklubas Forumas Ūkio produktų realizavimas Mesos produktai is ukininku

Mesos produktai is ukininku

Atsakyti
2011-02-08
Sveiki,

Esu paprastas miesto zmogus. Nebepasitikiu prekybos tinkluose parduodama mesa. Turguose taip pat nezinai ka perki. Ieskau ukininku apie Vilniu ar Kauna, kurie tiek patys augina, tiek skerdzia mesa bei parduoda. Ar aplamai tokiu ukininku yra? Noreciau zinoti kur auginama mano valgoma mesa, tik taip galeciau buti tikras, kad as ir mano vaikai valgo nepriinjektuota, ne kritusiu gyvuliu mesa. Kas gali man padeti surasti tokiu ukininku?
Dekoju visiems uz atsakymus.
Atsakyti
2011-02-08
Geriausia yra turėti pažįstamų ūkininkų. Tada nors žinai kuo tas ūkininkas verčiasi ir kokiu būdu pas jį auginami gyvuliai.
Na o jei tokių patikimų žmonių neturi, belieka ieškoti pagal skelbimus ir bandyti atrasti ūkininkus, kurie augina natūraliai, be jokių neleistinų priedų. Patarčiau tokių žmonių ieškoti tarp smulkių ūkininkų, daugiau šansų surasti. Jau kai turėsi susiradęs patikimą ūkininką, tuomet jau jo ir laikykis, galima ne vien mėsą, bet ir daržoves imti iš jo ūkio. Daugeliu atvejų, ūkininkas verčiasi daugiau nei viena veikla savo ūkyje.
Atsakyti
2011-03-02
Sveiki,

Mes pradėjome auginti triušių sau ir jums.Apie mus galite pažiūrėti užėję į svetainę www.zuikutis.kissme.in
Atsakyti
2013-02-13
surasti patikima mesos tiekeja sau maistui, siais laikais nelengva uzduotis. Skelbimu portalai mirga antrastemis perkame kritusias karves ir galvijus, jus manot sunims visi tokie panasus gyvuliai isdalijami? Labai klystate mielieji, zinau net kas tokiu verslu uzsiema ir nebloga bizny suka, o miestieciai perka ir dziaugiasi kad bent lietuviska mesa. Bet manau atejo laikas atsirinkti kokybiskus mesos produktus, kuriuos tiekia tikri ukininkai ir perpardavinetojai, kurie is kritusiu galviju sugeba uzdirbti normaliai pardauodami mesa kaip normalia. Kol yvairios veterinarijos tarnybos per daug nekreipia demesio ir nera viskas iskelta i viesuma, siulyciau tureti savo pazistama ar draugu rekomenduota ukininku seima, kuri jums teiktu mesa ir kitus zemes ukio produktus. Pati taip darau su vyru, ir dziaugiuos, kad maitinames sveikai.
Svečias raminta

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite