Ukioklubas Forumas Triušininkystė Sparčiosios triušininkystės technologija

Sparčiosios triušininkystės technologija

Atsakyti
2010-05-10
Sparčiosios triušininkystės technologija E-MIAKRO – tai nauja moderni technologija, kurią taikant sukuriamos patogios ir palankios sąlygos triušiams gyventi ir daugintis, Jums nebereikia kasdien jų prižiūrėti, be to, neįdedant didelių investicijų, Jums atsiranda galimybių gauti maksimalų pelną.
Mini fermos išdėstomos atvirame ore, kiekvienoje fermoje gali gyventi nuo 1 iki 30 triušių. Šaltuoju metų laiku, esant minusinei temperatūrai, numatyta galimybė pašildyti vandenį ir apšildyti guolius triušių patelėms ir jų vadoms, dėl to triušių patelės gali apsivaikauti ne vieną, bet 4-5 kartus per metus, kaskart atvesdamos po 8-14 triušiukų.
Viena tokia mini ferma per metus duoda daugiau kaip 250 kg aukštos kokybės mėsos, tinkamos dietinei mitybai, turinčios gydomųjų savybių. Vienas žmogus be ypatingų pastangų gali prižiūrėti iki 100 tokių mini fermų, kurios neskleidžia jokio kvapo.
Tik ant vieno aro žemės sklypelio galite sutalpinti 16 mini fermų, kuriose gali gyventi daugiau kaip 400 triušių; taip pat šios fermos Jūsų daržui duos natūralių trąšų, kurios pagal kokybę dešimt kartų geresnės už panašias trąšas.
Tyras oras stiprina gyvūnų imunitetą, todėl triušiai neserga, jų nereikia skiepyti, jie greičiau auga, o kailis tampa tankesnis ir puresnis. Kadangi nereikia triušių gydyti, tai turi reikšmės ir mėsos kokybei, kuri neturi cheminių preparatų pėdsakų ir pašalinių kvapų.
Sparčiai auginamas triušis per keturis mėnesius užauga ir pasiekia 4-6 kg svorį, per savo gyvenimą suėsdamas tik 14 kg kombinuotųjų pašarų ir 7 kg šieno, neskaitant vandens, kam iš viso reikia išleisti daugiausiai 15 litų, o „grynosios mėsos“ gaunama daugiau kaip 2,5 kg, kuri prilygsta 60 litų. Ši technologija padės Jums aprūpinti save ir artimuosius praktiškai nieko nekainuojančia, gydomųjų savybių turinčia dietine mėsa ir minimaliomis pastangomis gauti maksimalų pelną.
Atsakyti
2010-05-11
Gal kas jau esate išbandęs taip auginti triušius? Aprašymas skamba viliojančiai, tačiau įdomu kaip yra su atsipirkimo galimybėmis. Ar viskas taip gražu kaip rašoma?
Atsakyti
2010-05-11
Atsiperka maždaug per metus. Auginant intensyviai, efektyviau naudojami narveliai, mažesnės fermos valdymo išlaidos ir laiko sąnaudos, todėl skerdienos kilogramo pagaminimo išlaidos sumažėja apie 56 proc. (nei auginant ekstensyviai).
Atsakyti
2010-05-12
Labai vertinu triušių mėsą ir laikau ją viena iš ekologiškiausių. Kas turi turi galimybių, būtinai auginkite ne tik sau, bet ir pardavimui. Kuo toliau, tuo labiau ji yra vertinama ir daugelio kitų žmonių.
Jolita Jolita
Atsakyti
2010-08-08
Neprieštaraujam, kad triušiu mėsa ekologiška ir sveika, tačiau nekalbama apiė vienos fermos kainą, minmalų fermų skaičių pradedančiam augintojui.Nerašote apie vidutinę technologijos kainą,suderinimo galimybes,augintojo statusą projektuose.
valyte valyte
Atsakyti
2010-09-29
O kas galetu suteikti visa informacija,kaip pradeti auginti triusius siuo budu?
kestasr kestasr
Atsakyti
2011-09-09
sveiki auginu belgu milzinus ir kalifornus turiu jaunikliu,labai sveiki skiepiti neserga klaipedos rajone
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-02-28
triusis kaip ir zmogus valgo kiekviena diena ir jam reikia patalpu siltu ir sausu jei ju neturi tai neturesi ir triusiu
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-02-28
europines feros kaina 2000 triusiu talpos apie 200 tukstanciu euru ,ir jei butu norinciu galeciau suteikti platesne informacija net mokymo kursus ispanijoje ar italijoj
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-02-28
O kaip yra su realizacija? Visi cia tik nori padeti auginti, tas pats ir su sraigiu auginimu. O ar bus bent pradzioj mokymai kur geriausia realizuoti arba bent nurodyta orientacija? Negi tai pacio augintojo reikalas, jei jis naujokas sioje srityje...
Svečias Svečiui
Atsakyti
2013-04-02
sveiki ziuriu uzmesta tema apie triusininkyste, seip smulkiai savo reikmem auginu triusius jau senai dabar noreciau pradeti verstis daug daugiau bet truksta informacijos gal kas augina gal gali patarti? kaip su realizacija?
Atsakyti
2014-01-12
idomi matematika gaunasi 1kg triusienos nuo 18lt iki 20lt o 2,5kg triusi parduodant gaunam 60lt
Svečias Svečias
Atsakyti
2014-01-12
ta nauja technologija sena michailovo dar 1970m sukurta. siai dienai rusai jau labai istobulino ta technologija, ir triusiu auginimas lauke musu klimatui skaiciuojasi geriau nei patalpuose. reiktu ivertinti italu ir musu klimato skirtumus kas galvoja apie tas technologijas. kita vertus intensyviai augintos triusienos kaina ir mesos kokybe skiriasi kaip ir paukstienos namine ir fermoje uzauginta per 3savaites.
Svečias Svečias
Atsakyti
2014-01-12
siulydami senoviskas mini fermas labai jau gaziai suskaiciuoja pelna, realybeje taip nera net visas ju paskaiciavimas nelogiskas.
Svečias Svečias

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite